Aktuality > Kašpárkova soutěž

Kašpárkova soutěž se blíží ke konci

Milé děti a milí rodiče,

 ještě celý březen máte čas na sbíraní pohádkových kartiček. Soutěž skončí v neděli 26. března 2017, kdy budete mít poslední možnost vložit kartičky v obálce do Kašpárkovy pošty umístěné v předsálí divadla. Pokud kartičky pošlete poštou, musí být dopis doručen nejpozději v pátek 31. března 2017. Losování se uskuteční v sobotu 1. dubna 2017 v 16 hodin před představením Čaroděj ze země Oz.

A jaké ceny pro vás Kašpárek připravil? Loutku, CD s písničkami z pohádek divadla Říše loutek, divadelní trička a další pěkné ceny.

Nazdárek zdraví vás Kašpárek

 

Hurá děti, Kašpárkova soutěž je opět tady!

Sbírejte kartičky s razítkem vámi navštívené pohádky. Až nasbíráte alespoň pět razítek, vložte je do obálky a vhoďte do Kašpárkovy pošty (schránka bude od ledna umístěna v předsálí), nebo pošlete na adresu Divadlo Říše loutek, Žatecká 98/1, Praha 1 Staré Město 110 00.

Milí rodiče, pomozte dětem a do obálky ke kartičkám vložte jméno a věk dítěte. Také spojení na vás, adresu nebo mail, abychom vás mohli informovat o případné výhře, pokud se nezúčastníte losování. Vámi poskytnuté osobní údaje nebudou použity k jiným účelům a po soutěži budou odstraněny. Pro deset vylosovaných má Kašpárek připraveny pěkné odměny. Losování se uskuteční ke konci sezóny. Datum vám včas oznámíme.

Obálku obdržíte při první návštěvě divadla (v sezóně 2016-2017) a o kartičku s razítkem si požádejte v šatně divadla.

Kašpárek se na vás, milé děti, moc těší.